La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1989 Culés

2

Tak porównuje nasz skład z Realem i dochodzę do wniosku że mamy dużo bardziej prosperujący skład niż Oni, może jednak Bartomeu nie jest aż tak tragicznym prezydentem, dla mnie jego jedynym grzechem jest nie zwolnienie Valverde w odpowiednim momencie

konto usunięte

0

@dawidor9 i planowane straty 300 baniek :D

konto usunięte

0

@dawidor9 zatrudnienie Setiena już nie?

0

@dawidor9 no troche się wykoleił po stracie Neymara ten zarząd jak i cały klub

1

@MESSIah16 Nie do końca, pamiętam jaki był zachwyt tutaj jak go zatrudniali, nikt pewnie łącznie z Bartomeu nie przewidział że taki nie wypał z niego będzie, a też nie było innych opcji wtedy

1

@dawidor9 Były tutaj nawet głosy, że to błąd.

Były inne opcje np. Pimienta.

Można też było zostawić EV do końca sezonu.

1

@dawidor9 Kto jest taki prosperujacy w Barcelonie, za slaby nawet na Schalke Todibo, 22-letni (zaraz) zawodnik Barcy B Puig, za slaby na Betis Alena? Czy moze Busi, Pique, Alba, Pjanic ktorzy sa 30+? A moze wiecznie kontuzjowani Umtiti i Dembele? Griezmann, ktory nadaje sie tylko na pozycje okupowana przez Leo. Rezerwowy Bayernu, Coutinho, ktory jeszcze niedawno byl skreslamy przez kibicow Barcy i ktory sie pali pod presja?

Barca szczesliwie ma Fatiego, poza nim albo zawodnicy na ostatniej prostej albo wielkie niewiadome w postaci takiego Pedriego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?