La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

0

EA Play za 15zł daje możliwość gry przez 10h, czy jest jakaś droższa opcja żeby pograć dłużej?

0

@messi564 EA Play Pro :)

0

@messi564 jest EA Play PRO, ale tylko na PC i kosztuje jakoś 50zł +/-

konto usunięte

1

@messi564 na konsole nie, nie rezygnuj z subskrypcji tylko całkowicie ja anuluj po rozegraniu 10h wtedy oddaja 15zł na karte

1

@Ghotti no to git, mam ze 3 konta na konsoli to pogram sobie najwyżej na 2-3 po 10h jak za darmo :D

konto usunięte

0

@messi564 ea play jest przypisany do konta jesli chodzi o preordery :) to musisz 3x kupic o ile mnie pamiec nie myli

0

@messi564 prawdopodobnie będzie glitch umożliwiający zagranie dłużej

konto usunięte

0

@PatrychoO 2 lata temu był, rok temu nie było

0

@Ghotti czyli muszę kupić preorder? Czy wystarczy, że sobię zainstaluje apkę EA i zrobie subskrypcję? Pamiętam, że kiedyś grałem na 2 kontach za te 15zł

0

@Ghotti ale teraz w Maddenie jest

konto usunięte

0

@messi564 nie nie, ea play działa na gry które śa w trialu a nie preorder :) na konto, niby. Tak coś pisali, ale nie wiem ile w tym prawdy :) tak czy siak anuluj ea play po 10h i ci zwroca kase

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?