La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

2

Kupiłem abonament, poczekałem, włączyłem tę grę i...
dobrze zrobiłem, że go nabyłem, bo jeszcze kupiłbym kotleta na premierę.
Masakra! To, co się stało z Fifą od ładnych paru lat, jest po prostu niesmacznym żartem. Ten tytuł jest już tak monotonny, że niespecjalnie chce mi się nawet włączać menu i robić wyzwania, nie mówiąc już o rozgrywaniu spotkań.
Kilka tygodni temu łudziłem się, że przy nowym systemie dośrodkowań, większej ruchliwości i ogólnym przyspieszeniu rozgrywki powrócę jakoś do tej gry, ale - jak mówił klasyk "Nic bardziej mylnego!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam wrażenie, że gra mi się jeszcze gorzej, niż w dwudziestkę (co jest praktycznie niemożliwe), wszyscy po raz kolejny stoją, jak widły w gnoju i nie pokazują się do gry, a drybling jest już tak szybki, że Kapitan Tsubasa miałby problem z wygenerowaniem filmu na jego podstawie. Piłka nadal klei się niepotrzebnie do nogi, a wrzutki może i są, ale niewiele to zmienia w tej całej nudzie, którą jest 21.
Podsumowując - doceniam, że niektórym podoba się tego typu zabawa, ale niestety dla starego kapcia, który wychował się na emocjonującym futbolu, to nie to. Rozbudowa stadionów, karty kolekcjonerskie i inne bajery są fajne, ale nie zastąpią tego, co tygryski lubią najbardziej.
Wracam do symulacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

0

@Kettger Fifa>PES deal with it

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?