La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

2

Miałem okazję wczoraj zobaczyć jak "działa" w praktyce nowe rozporządzenie ministra zdrowia i jak wyglądają opowieści z mchu i paproci o leczeniu innych chorób. W skrócie:
- kilkunastu/ kilkudziesięciu pacjentów tłoczy się przed przychodniami, bo drzwi są zamknięte a wpuszcza się tam pojedynczo. Dotyczy to tylko przychodni działających w ramach NFZ, bo "prywatnie" wygląda to nieco inaczej.

0

@tobiasson92 A czy ludzie z legitymacją honorowego mogą wejść poza kolejnością? xD

1

@koksik2700 Tego nie wiem, ale to co zobaczyłem wczoraj trochę mnie zmroziło i to dosłownie. Tam stali głównie starsi ludzie. Zaraz będzie kilka stopni na zewnątrz.

1

@tobiasson92 znaczy kolejki się zmniejszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@tobiasson92 a jak idziesz prywatnie to cię witaja z otwartymi rękami i wirusa jakby nie było

konto usunięte

0

@koksik2700 mogą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?