La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

konto usunięte

0

Co sie dzieje z Puigiem? Ma juz 21 lat, wiec dlaczego nie zdecydowal sie pojsc na wypozyczenie tylko woli siedziec na lawce?

0

@ObywatelPL Albo wie że sobie nie poradzi na wypożyczeniu albo wierzy w swoje umiejętnośći.

2

@ObywatelPL nie wiem, jest obiecujący, ale trochę wygląda to na zagrywkę typu "ja scem tutaj glać albo nigdzie". Rozumiem, że chłop jest przywiązany do klubu i raczej ma w nim przyszłość, ale jeśli zagra 5 meczów w sezonie w tym wieku, to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

konto usunięte

0

@Encore Moze wierzyc, ale Koeman na poczatku przeciez powiedzial ze lepiej by bylo gdyby poszedl na wypozyczenie.

0

@ObywatelPL To by była najlepsza opcja.Ale na siłę go nie zmusisz.

0

@Encore Albo wie, że nie nadaje się do takiego Getafe no czy innego Eibar, bo się nie nadaje. Do Betisu mógłby sobie iść np za to albo do Sociedad.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?