La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

4

Po 3 ciężkich meczach nie ma co narzekać - 7/9 punktów w systemie który się uczymy i z młodymi zawodnikami to rewelacyjny wynik.
Dzisiejszy mecz pokazał także brak Depaya, który idealnie by pasował do szukania wolnych przestrzeni w polu karnym gdy jest duży ścisk. Może zarząd się ogarnie i zamiast EG wyda pieniądze z Todibo na Depaya

0

@JarekS jakby tak jakoś Grizmana wymienić na Depaya i Garcie to deal życia

0

@pikass14 wg mnie mimo wszystko kwotowo Grizi jest dużo więcej wart biorąc pod uwagę jakie kwoty transferowe się pojawiały w mediach:) Ja uważam że z Griziego to starczyłoby na Depaya, Garcie i nawet na Wijnalduma ale to tylko sfera marzeń. Niestety dzisiejszy mecz dokładnie pokazał że jak Koeman nie dostał zawodników jakich chciał to na 9 Frankie, a wśrodku zamęczony Busi (3 niezłe mecze w których się starał i walczył) bo niema kim grać już teraz to trochę przeraża. Co będzie jak pojawią się kontuzje/kartki/korokaa (tfu tfu tfu)...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?