La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1738 Culés

4

Co do Dembele, ja również nie wierzę, że z niego będzie długoterminowy pożytek, przestaną go nękać kontuzje i będzie cud miód malina, jednakże jest to zawodnik, który może być bardzo przydatny. Gdyby United zaoferowało pieniądze lub obowiązek wykupu, to ok, można się zastanowić, ale oni oferują tylko wypożyczenie. I co nam z tego wypożyczenia? Wiadomo, że oni nie wiązaliby z nim nadziei. Pójdą z ofensywą po Sancho, a Ousmana z rocznym kontraktem nam z powrotem odeślą do Barcelony i co z nim w takiej sytuacji zrobić? Będą przepychanki jak teraz Milik w Napoli. Gdy zostanie u nas, to też będzie miał rok kontraktu, ale chociaż przejdzie weryfikację w grze Barcelony, przy trenerze, który przyklada wagę do przygotowania fizycznego.
Jest to dla nas oferta niekorzystna i powinna być odrzucona. Niektórzy wypowiadają się w takim tonie, jakby United to byli rycerze na białych koniach i ratują nas od śmierdzącego skunksa. Nie ma żadnej gwarancji tego, że Dembele przestanie się tam łamać, wręcz przeciwnie, przy fizycznej angielskiej piłce tam jest jeszcze większe prawdopodobieństwo kontuzji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?