La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

0



Choupo w Bayernie!

1

@patrykzmc2000 Wzmocnienie ;>

0

@patrykzmc2000 Zirkzee za słaby?

konto usunięte

5

@patrykzmc2000 Lewy pewnie zaczyna czuć presję.
@escarabajo Za słaby od pierwszej minuty, ale niezły jako Joker. Chodzi też o wypożyczenie go do drużyny w której miałby grać regularnie.

konto usunięte

1

@Khajio ale też trzeba powiedzieć, że lepiej że ściągnęli kogoś niż żeby Lewy grał każdy mecz od dechy do dechy

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 To tak. Lepiej grać Lewym od dechy do dechy, dać od czasu do czasu dać coś zagrać już temu Choupo-Motingowi i ogrywać Holendra, niż zostawić Zirzkee i blokować jego rozwój na ławce.
Jedyne do czego można się przyczepić, to kto przyszedł rotować Roberta. Taki Volland był tani i tam by siadł perfekcyjnie jakiś czas temu.

1

@escarabajo Z nim jest sytacja trochę jak z Rikim. Bayern go woli wypożyczyć by rozegrał cały sezon niżeli ma siedzieć na ławce

konto usunięte

1

@Khajio chyba teraz podpisali go na dwa lata. Za dwa lata (jeśli Zirkzee będzie wypożyczany) to Holender może już się nadawać do częstej gry w BL.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?