La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

7

Pozostało 45 dni do premiery Cyberpunka 2077

@Jakchcesz @macio_944 @YoNoEntiendoNada @Shroud @Pawc10 @don'T.R.I.P.e

0

@tadzik447 parafrazując: zostało 45 dni na kupno nowego pc'ta

0

@Blantozaur Ja kupiłem kilka miesięcy temu :P

0

@tadzik447 Jakie parametry?

0

@lukaszbarca15
SilentiumPC Vero L2 600W 80 Plus Bronze
HyperX 16GB (2x8GB) 2666MHz CL16 Fury
ASUS PRIME B360-PLUS
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6
SilentiumPC Signum SG1 TG
Intel Core i5-9400F
SilentiumPC Spartan 3 100mm
WD 1TB M.2 PCIe NVMe Blue SN550

0

@tadzik447 moja kolekcjonerska edycja na ps4 juz gdzies tam na mnis czeka.

0

@koksik2700 Ja specjalnie kompa kupiłem, żeby na konsoli nie grać :P

0

@tadzik447 duzo dales?

0

@lukaszbarca15 około 4200 w marcu albo kwietniu :P

0

@tadzik447 nice, sam celowałem w sprzecior z GTX 2070 oraz czerwonym procesorem dla odmiany, ale jednak aż tak nie był PC potrzebny nowy (5letni gamingowy lapek z GTX 965m i i7 4200hq na razie daje radę).
Jednak teraz zobaczę jak rozwinie się sytuacja na rynku hardware'owym i albo wejdzie upragniony 2070 super albo może pokusze się o nową serię od nvidii :p
Procesory to nadal niewiadoma, ale chyba AMD wciąż kusi mnie by po raz pierwszy mózg mieć w czerwonym kolorze

0

@tadzik447 To nie tak drogo.Skladany?

0

@lukaszbarca15 W x-komie go kupiłem z montażem. Montaż chyba coś około 70 albo 90 złotych kosztował

0

@Blantozaur Łeee moja 1060 powinna pociągnąć :p

1

@don'T.R.I.P.e teraz przynajmniej będzie czym katować nowego kompa, a nie jak poprzednio wjechałem na sprzęt za gruby hajs a najwięcej grałem w Osu! xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?