La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1718 Culés

1

Oglądając drugi półfinał to Iga na stojąco to wygra. Słabiutkie spotkanie.

0

@derlysy1979 nie zgadzam się moc jest u obu większa dużo większa niż przeciwniczki świątek

1

@Borneo moc dobre sobie, myślisz ze to klucz do zwycięstwa w tenisie?

0

@derlysy1979 to zależy w przypadku sereny tak.Gdyby grała z Kvitovą która miała by dzień .,a jej gra to są strzały i ustawienie przeciwnika miało by to znaczenie plus punkty z serwisu.Mecz byłby inny w poprzednich meczach to nasza przejmowała inicjatywę.Obecnie będzie grała z lepszą przeciwniczką ale nie typem zawodniczki bum bum.Zauważ że techniczna Radwańska nigdy nie wygrała wielkiego szlema.Dlaczego bo nie była wstanie grać z zawodniczkami typu Bum bum.Kiedy była w finale to odpadała z takimi zawodniczkami jak Serena W przypadku igi sytuacja jest lepsza bo jest silniejsza od Radwańskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?