- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
3
Goran Dragić nie zagra w 5 meczu finałowym.
0
@student97r i to jest gwóźdź do trumny dla Miami, szkoda bo gdyby nie kontuzji, dzisiaj mogłyby spokojnie być 2:2 albo 3:1 w drugą stronę, mimo wszystko czapki z głów dla ekipy z Miami
3
@student97r Dziś lbj z pierścieniem.
1
@panczo No niestety kontuzje w ostatnich latach dość mocno wpływały na finały. W 2015 roku Cavaliers byli osłabieni, rok temu GSW mocno ucierpiało. Myślę, że nie należy ich skreślać, ale zadanie będzie bardzo trudne. Tym bardziej, że Lakers dzisiaj zagrają w koszulkach upamiętniających Kobego Bryanta, a uważam, że to odegra dużą rolę w motywacji zawodników.
0
@Encore Chciałbym, bo mu kibicuję. :)
0
@student97r Zasługuje. Zbyt dużo osób nie docenia jego wielkości.
1
@Encore Sporo osób go nie lubi, patrzy na przegrane finały. Według mnie niedocenianie takich zawodników nie jest obiektywne. :)
0
@student97r Boli ich to że ktoś pojawił się podobny do Jordana.
1
@Encore Wolę unikać takich dyskusji. Akceptuję oba stanowiska, a są jeszcze inni zawodnicy. :)
0
@student97r Wiadoma sprawa ale tak jest. Dla niektórych nawet LeBron jakby zaliczył 15 finałów i wygrał 5 pierścieni to będzie słaby. Nvm skąd się bierze taka nienawiść do tego gracza.
0
@Encore Trudno powiedzieć. Może zaczęło się to po odejściu do Miami? Może jego status gwiazdy, który pozwala mu na więcej na parkiecie albo częste pretensje do sędziów?
Wiele osób patrzy tylko na wynik tych finałów. Ciężko gra się przeciwko maszynie z Currym, Thompsonem, Durantem, Greenem, Iguodalą i całej ekipie GSW, która była bardzo zgrana. A w 2018 roku LeBron przeszedł samego siebie. To w jakim stylu wprowadził Cavs do finału było czymś niesamowitym.