La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

7

Sobota, granie w komputer do nocy i cola zero. Trzeba szaleć póki jest się młodym! Nie będę sobie dzisiaj żałował!

0

@Jakchcesz cola zero jako przepitka?

8

@Lovalo niee, walić alkohol. Jutro wstanę o 8 i cały dzień kolejne przygody, a inni jutro kacowanko do wieczora.

2

@Jakchcesz Tylko Pepsi!

2

@IronSanHybrid stąpasz po cienkim lodzie kolego, nie przeginaj póki jestem opanowany jeszcze.

3

@Jakchcesz mnie w ogóle nie podchodzi ta cc zero, dla mnie ma smak jak te tanie podróbki w stylu polo cola. Jeśli już to zwykła Coca-Cola, bądź Pepsi.

0

@Jakchcesz w co grasz jeśli można wiedzieć?

0

@Jakchcesz A w co grasz?

1

@Bobo25 dla mnie to jeden pies, ważne żeby popijać. Najlepiej byłoby się na wodę przerzucić ale jakoś nie wchodzi tak super jak cola.

1

@LionelM95 @fcbarcafan19 narazie WoW, później zobaczymy gdzie mnie poniesie :D

1

@Jakchcesz Ja sobie chyba DLC do Metro Exodus odpalę :)

1

@fcbarcafan19 kurcze, ten tytuł mam na swojej liście, chciałbym przed Cyberpunkiem ograć. To powodzenia w super przygodach kolego! :D

0

@Jakchcesz Dzięki. Ja to kupiłem, bo jestem fanem książek z tej serii (Metro 2035 jeszcze muszę skończyć), a nigdy nie grałem w Metro. Klimat jak dla mnie świetny i nawet bez znajomości poprzednich gier/książek można się dobrze bawić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?