La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

0

Jaki byście skład wystawili na Włochy dzisiaj?

konto usunięte

3

@busquets5 Drągowski
Kędziora-Glik-Walukiewicz-Karbownik
Kądzior-Linetty-Moder-Grosicki
Milik-Lewandowski

0

@FranzMaurer podoba mi się, ale brakuje klicha. No chyba że jest niepowołany, albo nie może grać i o tym nie wiem,ostatnio średnio kadrę śledziłem.

konto usunięte

4

@busquets5 Brakuje tu Klicha ponieważ Brzęczek nie ma na niego pomysłu, przez co chłopak nie zagrał za jego kadencji ani razu dobrze. Wiadomo też, że napewno wystawi Fabianskiego (niestety) i znając życie Krychowiaka zamiast Linettego (bo tak i ch***)

0

@FranzMaurer Fabian za Drągowskiego, Jóźwiak za Kądziora, Klich za Milika i styka.

0

@FranzMaurer ale z drugiej strony Klich w zestawieniu z innym pomocnikiem niż krychowiak i bez zielińskiego mógłby wziąć więcej gry na siebie i w końcu rozwinąć skrzydła w kadrze.A linetty i kadra to już jest w ogóle fenomen xd

konto usunięte

1

@busquets5 W czwartek zagrał dobrze, więc ja dałbym mu szansę. Z pewnością zasłużył na nią bardziej niż Krychowiak. Także Linetty/Klich to kwestia upodobań. Jeszcze ewentualnie Jóźwiak za Kądziora. Piątek z ławki za Milika

konto usunięte

0

@busquets5 zadnego.oddal bym mecz walkowerem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?