La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1005 Culés

0

siema, mam problem, chce sobie zrobić betonowe talerze obciążeniowe, problem w tym że zbytnio się nie znam na tym. cement 42,5 w proporcjach woda-cement-kruszywo - 1:2:6 będzie ok? i czy jak będę to odlewał we wiadrze to wyjdzie bez problemu? myślałem też o silikonie w sprayu żeby opsikac ściany wiadra ale no. jakieś sugestie?

3

@Gonzo_VeB1899 „odlewał we wiadrze” :D

konto usunięte

2

@IronSanHybrid profesjonalna robota nie czepiaj się

Nie ważne jak wygląda, ważne że działa

0

@SiSenior Majster Wazzup by zrobił robotę cyk fuch :D

0

@Gonzo_VeB1899 Nie lepiej zainwestować w taki zestaw?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-obciazen-kompozytowych-60-kg-9531272013

Upadnie Ci taki betonowy talerz i będzie po talerzu.

0

0

@MesQueUnClub_87 potrzebuje do street liftingu więc o to się nie martwię gdyż będzie na trawie, poza tym jakieś zbrojenia zrobię więc no, poza tym średni budżet ://

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?