- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
6
Wielu pisze, że Leo spuszcza głowę, że nie pociesza kolegów. Nikt nie zastanowił się, że może on mentalnie jest juz poza klubem, że może mu już niezalezy? Gdy zmieniałem pracę i miałem świadomość, że to już końcówka mimowolnie miałem podobnie. Wiedziałem, że co by się nie stało, za chwilę mnie to już nie będzie.
2
@MESSIah16 On spuszcza głowę za każdym razem jak przegrywamy i to trwa kilka lat.
+ jeśli byłoby tak jak mówisz, to po jakiego grzyba On jest nadal kapitanem? Skoro myślami jest gdzieś indziej, to niech opaskę dostanie ktoś, kto daje z siebie wszystko tu i teraz.
1
@MESSIah16 ale ty nie jesteś slawnym piłkarzem, nie liczą na ciebie miliony kibiców na świecie i nie płacą Ci za robotę 40baniek.Uwielbiam takie porównania xd
0
@busquets5 ale jakie to ma znaczenie? On też jest tylko człowiekiem, może już nie ma ochoty nieść oczekiwań milionów nie? xd
0
@MESSIah16 człowieku, on nie pracuje na kopalni tylko gra w piłkę nożną. Ale już mniejsza o to, zacznijmy od tego że to całe spuszczanie głowy w tym sezonie i bycie nieobecnym to jest wasz wymysł, nudzi się wam okropnie i wymyślacie takie bzdety. Po pierwsze to on zawsze taki był,a po drugie to,zabrali mu Suareza i Vidala z którymi się kumplowal więc siłą rzeczy mniej się otwiera po bramkach niż kiedyś z nimi. No ale trzeba szukać jakiejś dziury w całym bo za spokojnie jest xd.
Myślisz że strzeli np gola w ćwierćfinale LM z Realem i spuści głowę? Ja myślę że świętowałby na maksa.
0
@busquets5 człowieku, pewnie będzie się cieszył, ale nie wiesz co mu siedzi w głowie, czy ma motywację, czy nie. To tylko moje przypuszczenie, nie napisałem że prawdziwe czy potwierdzone, ale pismaki też tego nie robią.
Nie ogarniasz, że można zarabiać miliony w jakimś klubie i być np nieszczęśliwym? Dlaczego tak wielu piłkarzy wymusza transfery?