La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 647 Culés

14

Styczeń 2020: Wywalić Valverde, sabotażysta, bez wizji, winny największych kompromitacji w historii klubu!
24 października 2020: No, Valdek jednak był super, wyciągnął maxa z tej drużyny, dobrze jakby wrócił

Hahahahahahahahahahahaahhahahaha. La Rambla w pigułce. Stan umysłu xD

1

@barcelonaLM dzieci w pigułce :D

0

@barcelonaLM Nikt nie jest jasnowidzem ;p
Fakty mówią same za siebie i wychodzi że Valverde wyciskał tą drużynę jak cytryne.

1

@barcelonaLM "Hahahahahahahahahahahaahhahahaha" i "xD" - merytoryczna krytyka. Celująco zuchu!

0

@Azi A jak to skomentować? Jaśnie się nawróciliście co do szkoły Valverde? To jest komiczne po prostu.

0

@barcelonaLM Ja dalej jestem zdania Valverde>Koeman>Setien.

0

@Rewolucja123 Niech Koeman chociaż skończy jeden sezon i pogadamy. Valverde tu był 2,5 roku

konto usunięte

1

@Rewolucja123 No zgadzam się, ale nie zmienia to faktu, że cała trójka to nie trenerzy na miarę Barcelony.

0

@barcelonaLM Nikt nie nawrócił się na Valverde. Nikt go nie chciał i każdy wolałby więcej niż wyciąganie maxa z Busquetsa czy Pique. Ludzie tylko mówią, że w porównaniu z eksperymentem Setienem czy być może z Koemanem to wyniki zespołu były wtedy lepsze. Tak ciężko to zrozumieć?

0

@patry295 Ale cholera, drużyna Koemana gra miesiąc dopiero! Jeszcze mogą wygrać wszystko lub nic. Nie za wcześnie na takie osądy?

0

@Yosemite I z tym się chociaż zgadzamy.

0

@barcelonaLM Daję mu dokończyć, ja tylko przypomnę, że Valverde też na syf przyszedł, może nie tak wielki, ale jednak.

0

@barcelonaLM Jasne, że za wcześnie :) Dlatego ja nie oceniam Koemana. Dać mu czas i tyle, ale rozumiem rozgoryczenie i wspominanie Valverde :p

konto usunięte

2

@Rewolucja123 Na Valverde spadła zbyt duża krytyka, zgadzam się, ale Barcelona to taki klub, w którym sama liga nie wystarcza. Doszedł do półfinału Ligi Mistrzów, ale skompromitował się w podobny sposób, jak sezon wcześniej z Romą.

Valverde to nie jest zły trener, ale drugi raz bym go tu nie chciał. Potrzebny ktoś z topu...

1

@barcelonaLM Co jest komiczne? Wyniki Setiena i Koemana wyraźnie pokazują że w atmosferze jaka panuje w tym klubie Ernesto zrobił więcej niż się dało. Tutaj nawet ciężko wymyślić jakikolwiek argument przeciwko EV. Można mu zarzucać kiepski styl ale koniec końców to wynik jest najważniejszy. A Setien przerypał ligę pierwszorzędnie. Koeman ma 7 pkt. w 5 meczach i ostatnie 3 mecze nie bardzo dają nadzieję na poprawę in plus.

Nabijanie się z Valverde "bo tak" jest bardzo, bardzo słabe.

0

@Yosemite W drugim sezonie bardziej była to wina piłkarzy mimo wszystko, którzy nagle zapomnieli jak się gra w piłkę po takiej 1 połowie i dobrym wejściu w drugą. Jedynie o brak zmiany 2 piłkarzy można obwiniać. A co do Romy, to wszyscy zawinili, trener i piłkarze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?