La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

15

Typy chcą zwalniać Koemana, bo przegraliśmy El Clasico i nie zrobił zmian przed 80 minutą. Jeszcze niektórzy piszą, że nie widzą różnicy między nim a Setienem czy Ernesto (XD). Serio nie widzicie zmian? Nie zauważyliście, że nie klepiemy ciągle bez sensu, tylko jesteśmy bardziej bezpośredni? Nie zauważyliście, że piłkarze widocznie ciężej trenują, bo poprawili się pod względem kondycyjnym? Nie widzicie odmłodzenia składu? Tego, że nasz trener ma jaja i nie boi się skrytykować Leo oraz innych piłkarzy? Tego, że Ronald dzisiaj pokazał jaja, bo wystawił dwóch 17 latków oraz Desta na PO?

Dajcie mu trochę czasu na przebudowę, może jakiś transfer, a nie chcecie go zwalniać po dwóch miesiącach. To co się dzieję po przegranym meczu, na tej stronie, to jest coś niesamowitego. Narzekanie na każdego, szukanie w każdym winowajcy, zwalnianie trenera, cały skład out, bo się nie nadaje i jeszcze czasami wróci temat Neymara xD Nie powinienem zaglądać tu po/w trakcie meczu, ale robię to dla 10% innych dyskusji, jednak nic mi tak nie podnosi ciśnienia, jak te durne komentarze.

1

@Tomek_TF To przebudowy nie robi się w 2 tygodnie?

konto usunięte

0

@Tomek_TF i co ci daje to klepanie?

0

@Marcel99 No właśnie w ostatnich sezonach nic nie dawało, więc pod wodzą Koemana nasza gra nie będzie się opierała na klepaniu bez sensu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?