La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

0

Mieliśmy grac wysokim pressingiem ale w ostatnich 3 meczach ligowych tego nie widziałem. Moim zdaniem Barcelona nie jest przygotowana na ten moment na grę takim systemem jakim chce grać Koeman. Bez klasycznej 9 to będzie bardzo trudno a bez bramek Messiego to możemy zapomnieć o sukcesach Barcelony. Messi musi wrócić do tego co grał wcześniej czyli wolny elektron bez żadnych zadań taktycznych. Zwróćcie uwagę że Messi nie daje nam nawet części tego co było w ostatnich sezonach. Musi wrócić równowaga w obronie i jak to zrobimy to wtedy można myśleć o grze ofensywnej. Zespół musi grać bardziej kompaktowo i by wygrać to przede wszystkim musi myśleć by nie tracić bramek. Gra zaczyna się od defensywy ale całego zespołu a nie tylko obrońców. Jak od tego zaczniemy to potem będzie łatwiej. Zespoł nie strzela bramek bo jest 4 ofensywnych piłkarzy. Bo gdyby to było ważne to trener wystawiałby 6 piłkarzy z inklinacjami ofensywnymi. Zespół broni i zespół atakuje. Czasami wystarczy dwóch ludzi potrafiących strzelać by zespół wygrywał ale to musi cały zespół na dupie zapierdzielać. Widzieliście dzisiaj piłkarzy Barcelony którzy gryźli trawę? To my kibice dzisiaj piloty jedliśmy ale nie piłkarze trawę.

2

@Janiama Ja widziałem dwóch. Dest i Fati.

1

@Janiama Messi to niech zacznie grać najpierw bo od początku sezonu to wygląda jakby na boisku był za karę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?