La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Co sądzicie o Messim z 1 połowy. Uważacie że to była najlepsza wersja Messiego, na którą go obecnie stać? Szczerze mówiąc tak grającego Messiego jak w pierwszych 45 minutach widziałem chyba po raz ostatni w meczu z Liverpoolem na Camp Nou.

1

@kamiVeB Mi się w pierwszej podobał. W defensywie nawet pracował. Druga fatalna.

1

@kamiVeB dla mnie gra bo musi czyli bez rewelacji

0

@kamiVeB jesli to oznaczałoby, że grać na swoim poziomie moze tylko przez 1 polowe to martwie sie o sezon

2

@kamiVeB świetna pierwsza połowa Messiego - nasz najlepszy gracz. Ogranie w taki sposób tak dobrych zawodników jak Ramos czy Casemiro - kapitalne, genialne podanie do Alby (co właściwie zrobiło kawał roboty przy golu - zagranie typu Xavi do Alvesa z przed lat, albo po prostu zagranie jak Messi do Alby ;), gra w obronie. Do tego prawodpodobny karny na nim.

W drugiej zgasł, ale pierwsza połowa bardzo dobra.

0

@mekston Podzielam zdanie. Szkoda tej drugiej połowy bo w 1 wyglądał naprawdę dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?