- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
8
Tak już przechodząc do meritum smutne jest to, że my nie tylko mamy problem jak Suarez odszedł i nie został zastąpiony z grą w ataku ale na dokładkę wracają wylewy w defensywie i Babole przez które znowu tracimy bramki i co z tym robią? W Realu chociaż z tyłu ZZ coś podziałał u nas Defensywa z Lengletem i Pique dalej nie funkcjonuje i kto gra? Dalej Pique i Lenglet i tak i dalej Busi przed nimi. :D
Czekam na tego Erica z City i niech tworzą parę stoperów z Araujo bo to co gra Pique i Lenglet kolejny sezon w defensywie to jest jakaś masakra.
0
@Coutinho007 serio;D ? Hahaha idź już spać bo zmiana czasu ci namieszala w głowie;)
7
@kaamil1910 Nie, na żarty. Jeżeli uważasz, że mamy super środek obrony i że spoko, że grają cały czas Lenglet i Pique a przed nimi Busi cały czas i tracimy bramki po wylewach ich ciągle to fajne podejście masz, o tym, że na zmianę co chwila prokurują karne, łapią masę kartek nie wspomnę. Widać komu zmiana czasu miesza w głowie.
2
@Coutinho007 Araujo i Garcia raczej nie będą grać razem, bo obaj są prawonożni. A jeżeli chodzi o Lengleta, to był on chwalony, jaki to dobry transfer, taki "nieoczywisty" a po wczorajszym meczu, wszyscy chcą się go pozbyć. Owszem, to on dał Realowi karnego i czasami odcina mu prąd, podejmuje bezsensowne decyzje, jak np. uderzenie kogoś łokciem, potrafi dostać czerwo, ale to wciąż piłkarz, który ma być przyszłością naszej obrony i odkąd do nas trafił spisuje się naprawdę dobrze. Chyba za bardzo Ci siadł wczorajszy łeb na banie i nie potrafisz obiektywnie ocenić tego piłkarza.
A co do Pique, to moim zdaniem powinien on być już powoli przymierzany do roli piłkarza rezerwowego. Ma 33 lata, a jak sobie pomyślę, że kontrakt mu się skończy gdy będzie miał 37 lat, to naprawdę nie wiem o co tu chodzi.
O Busim myślę to samo.
4
@Tomek_TF Obaj są prawonożni. W Realu masz np obu prawonożnych obrońców Varane'a i Ramos nie ma to większego znaczenia. "Chyba za bardzo Ci siadł wczorajszy łeb na banie i nie potrafisz obiektywnie ocenić tego piłkarza." Daruj sobie te głupie hasełka, nie tylko ja mam taką opinię o Francuzie jaką mam i nie był to jego poerwszy mecz gdzie dał ciała, Lenglet to jest solidny stoper może ale ma swoje wady jak np brak szybkości czy odcinanie prądu, Umtitiemu kiedy tamten był w Prime może buty czyścić.
1
@Coutinho007 Z tym, że do BigSama w prime nie ma podjazdu to się zgadzam. Szkoda, że piłkarz określany mianem "nowego Puyola" nie wypalił :(
1
@Tomek_TF Kontuzje :/
1
@Coutinho007 Kontuzje to zapoczątkowały, ale gdyby 2 lata temu zgodził się na operacje (czekałaby go przerwa 4-5 miesięczna), to może wróciłby do formy i dzisiaj byłby naszym filarem. Trochę go rozumiem, bo wtedy był naszym filarem i graliśmy na wszystkich frontach. Na jego miejscu też bym wybrał leczenie zachowawcze. Ale potem powinien się zgodzić na operację, a tego nie zrobił. Szkoda :(
1
@Tomek_TF I żeby nie było, że tylko na Lengleta nadaje to moje zastrzeżenia są kierowane ogólnie na konfigurację w defensywie i Busiego przed nią, który wolny jest jak stary traktor bo to w tej konfiguracji rok temu masę bramek traciliśmy i to była architektura w meczu z Bayernem 8:2, Lenglet ogólnie sam w sobie na 3 stopera był by ok ale nie do 1 składu.