La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

konto usunięte

6

Myślimy że PIS nie może zrobić tego co na wiosnę. Codziennie do szpitala na COVID trafia 500 osób. To tyle co szpital polowy na narodowym może przyjąć. Czyli wystarczy jeden dzień by się zapełnił na full. Obecnie jest około 6000 wolnych łóżek w szpitalach. Przy tej sytuacji którą mamy to kwestia kilkunastu dni i system medyczny przestanie być wydajny. To nie są żarty i być może nie będą mieli żadnego innego wyjścia jak zostawić przynajmniej na dwa tygodnie ludzi w domach. Podobno to i tak jest już za późno bo ilość zakażeń w tym momencie nie jesteśmy w stanie zahamować. Więc faktycznie ten piątek jest takim ostatecznym momentem zwłaszcza że mamy zaraz 1 listopada. Mam nadzieje że cokolwiek postanowią to szybko zostaną wywiezieni na taczkach. Kto odpowiada za Polską gospodarkę za zdrowie obywateli? PIS i jego rząd oraz ich Prezydent!

1

0

@Janiama Rzadko zaglądam tutaj, raczej raz na kilka miesięcy, ale czy ten kolega nie był tym samym, który hucznie i atencyjnie opuszczał strone (jak pomyłka, sorry)?

0

@Janiama Bez stanu wyjątkowego to oni nie zatrzymają ludzi w domach. W marcu to przeszło, ale ludzie mają coraz bardziej wywalone na tego wirusa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?