- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
17
Tak patrzę na to podekscytowanie i wzajemne podkręcanie emocji... chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wiele zagrożeń niesie eskalacja konfliktu. A tego wiele osób - choćby - tutaj oczekuje. Wrzucanie niepełnych filmików, wyciętych scen, budowanie narracji terroru, relatywizacja i dorabianie ideologii. Tak naprawdę protesty są słuszne i mam nadzieję, że PIS nie wytrzyma napięcia i wycofają się z aktualnej polityki, ale obecne wydarzenia to nic innego jak kręcenie spirali nienawiści. Julki przekrzykujące i przepychające się z sebikami, kościoły w tle, wyzwiska, werbalizowana żądza destrukcji.
Wszystko to opakowane jest w piękny papier, wzniosłe słowa w klimacie "to musiało kiedyś pęknąć", lecz jak patrzę po małej próbie, acz nadal próbie - znajomych - to widzę pogubione osoby, które nie bardzo wiedzą czego chcą i angażują się PRZESADNIE w konflikt samemu nie świecąc przykładem.
Kupuję argumenty, że bez czynów niewiele się zmieni, aczkolwiek kierunek rozwoju sytuacji uważam za błędny i niebezpieczny. Łatwo jest palić i wznosić barykady. Już tak czyniono w przeszłości wiele razy.
5
@kerouac Jak zwykle w punkt.
1
@kerouac Bałkany loading?
1
@Colon Mam nadzieję, że nie. Bardziej wygląda mi to na uboższą wersję rewolucji francuskiej, albo wojnę domową w Hiszpanii :)
2
@kerouac chyba jednak nie (tam jeszcze wieksze zawilosci), ale jak czesto bardzo ciekawy komentarz. Otoz w punkt G! (moj przynajmniej)