La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

33

A najlepsze, że protesty rolników były ostatnio wyśmiewane i wiele było komentarzy, że utrudniają życie zwykłym ludziom itp.
A oni mieli rację tak jak teraz protestujące kobiety mają.
Czas sobie uświadomić, że PiS nas wszystkich robi w *****
Jedynie emeryci siedzą cicho bo dostają"dodatkowy grosz" no i Jarek dba o kościół. Chociaż za jakiś czas to ich emerytury mogą być gówno warte

5

@ShinobiQWE beka z rolników była, bo wyszli przeciw władzy ktorą sami wybrali. Kobiety które protestują w duzej wiekszosci nigdy nie mialy po drodze z pisem

0

@SelloutCrowd Beka z rolników to była głównie dlatego, że nie jest to zbyt szanowana grupa. Większość myśli, że każdy rolnik to ma co najmniej kilkadziesiąt hektarów ziemi i sprzęt warty setki tysięcy złotych. A wychowałem się na wsi i mam tam sporo rodziny i wiem jak to wygląda w rzeczywistości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?