La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

1

Barcelona i Juventus to kluby, które są zainteresowane pozyskaniem Ryana Gravenbercha. 18-latek jest celem obu klubów na zimowe okienko transferowe. Mówi się o kwocie w wysokości 20-25 mln euro. Ryan w tym sezonie Eredivisie rozegrał 340 minut i zanotował dwie asysty. [MD]

konto usunięte

1

@TylkoBarca7273 ciekawe że w zimie konieczny jest napastnik i pewnie obrońca, a będą młodziana do pomocy sprowadzać, który ledwo co zadebiutował :)

1

@adamm13 młody źle, stary źle. Chyba dobrze że rozglądają się za kimś kto w niedługim czasie może poważnie odpalić? Jak wydawali po 100 mln na piłkarza też było źle. Nie dogodzisz wszystkim.

0

@adamm13 lepiej niech nie sprowadzają młodych, przynajmniej będziecie mogli znowu ponarzekać że nie odmładzamy kadry :)

1

@Odcinkowy daj spokój. Tutaj mało kto uczy się na błędach z przeszłości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?