La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

14

Z Valverde nie było różowo, pozostał w naszej pamięci jako ten, który skompromitował nasz klub w Lidze Mistrzów. Jednak jak tak pomyśleć, to w sezonie 2018/19 wystarczyło zagrać jeszcze tylko 3 dobre mecze (rewanż z Liverpoolem, finał z Tottenhamem i finał Pucharu Króla) i zdobyliśmy potrójną koronę, a Valverde byłby wtedy uznawany za jednego z najlepszych trenerów w historii Barcelony. To pokazuje jak niewiele trzeba aby zmienić wszystko.

konto usunięte

5

@Pawlak1992 Wystarczyło jedną sytuacje wykorzystać do przerwy i Valverde mógł zostać legendą tego klubu. Taka praca trenera niestety

5

@Pawlak1992 a ja tam Valverde szanuje i nie powiem na niego złego słowa

0

@Pawlak1992 tak samo z Tatą Martino

2

@Pawlak1992 To nie Valverde , tylko nasi śmieszni piłkarze przegrali te mecze.

0

@Mroziu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7296572#comment-7296572

Wybacz, ale musiałem sprawdzić co napisałeś po rewanżu z Liverpoolem. :)

0

@Arnold1234 Nie mogę się z tobą zgodzić. Gdyby Valverde miał charyzmę to potrafiłby wstrząsnąć zawodnikami, zagrzać ich do walki gdy stracili wiarę w meczu z Liverpoolem. Tak postępuje prawdziwy lider, on nie potrafił tego zrobić.

1

@Pawlak1992 napisałem że nie powiem a nie że nie powiedziałem. A tam działałem napewno pod wpływem dużych emocji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?