La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

4

Obóż PiSowski coraz mniej pewny siebie się wydaje. Oby tak rzeczywiście było, a protesty nie ustały.


1

@macio_944 No i przeczeka, za miesiąc będzie po sprawie.
Zaraz będzie lockdown i będzie pretekst żeby protestujących oskarżyć o roznoszenie wirusa, a co za tym idzie potraktować jak łamiących prawo.
Kaczka tylko na to czeka, żeby zrobiły się większe zadymy.
Na razie policja nie reaguje, ale jak będą ostrzejsze zagrywki to będą mieli pretekst.
Wielkie zamieszki i płonąca Polska, to tylko mokry sen lewackich mediów.
Już to przerabiałem nie raz.

0

@macio_944 Żeby ugrać cokolwiek, to trzeba by zorganizować jeden wielki protest w Warszawie. Inaczej nie ma to sensu, metropolii PiS i tak nie kontroluje,więc protesty w Gdańsku, Łodzi czy Wrocławiu mało ich obchodzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?