La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

17

A spróbuj tylko któryś napisać że skład fajny

0

@busquets5 Skład będzie fajny, jak nie będzie pana z twojego avatara i tego młodego Holendra.

0

@Rewolucja123 ty się tak tego de jonga uczepiłeś chyba z braku laku,chłopak dobrze gra, a ty tu jakaś narracje wprowadzasz ze się nie nadaje

0

@busquets5 Dobrze, to zagrał w dwóch meczach na 6, z czego jeden z mistrzem Węgier.

E. Jakby zagrał 4/5 na 6 meczy (Busi 4 na 5) dobrze, to bym nic nie pisał.

1

@Rewolucja123 powinieneś zaznaczyć że to twoja opinia, bo to wiele zmienia.

0

@busquets5 a to muszę zaznaczać to? Przecież tutaj każdy pisze swoje opinie.

0

@Rewolucja123 no nie do końca tak jest, szczególnie że wiele osób tutaj przytacza tylko dane statystyczne, cytaty itd,mniejsza o to.
De jong nie gra źle, ale ty widzisz to co chcesz widzieć

0

@busquets5 Nie. Ja analizowałem dwa mecze do tej pory. 2 dobre nie ruszałem. Te 2 analizowane, to te słabe, z Sevilla każdy wie jak grał, z Getafe są różne opinie. Oby zagrał dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?