La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

0

Jak reagowaliscie na wiadomość, ze w Chinach zaczął szaleć wirus? To znaczy jak zaczął u nich wychodzić? Ja pamietam, ze pod koniec grudnia KiKŚ na fb robił ankiete nt. największych tragedii na świecie w 2019 i patrzyłem na wyniki, a tam sporo osób zagłosowało na koronawirusa w Chinach. Byłem lekko zdziwiony, bo wtedy miałem krótka przerwę od śledzenia co się dzieje na świecie i nie za bardzo ogarnalem o co chodzi.

2

@DaPi do maja wszyscy zapomną.. ja mówiłem, że w zimie będzie ginelo 10 tyś ludzi dziennie, alw to już po dotarciu do europy bo wcześniej bagatelizowano, że to się rozejdzie po świecie xD

1

@DaPi
Jak mogli głosować w grudniu 2019, skoro dopiero w styczniu 2020 WHO podało do wiadomości informację o wirusie?
Do tego czasu w Polsce chyba nikt nie miał żadnego pojęcia o tym.
Może tylko ci , którzy zawodowo z tym pracują coś tam słyszeli.

konto usunięte

0

@klemens100 kurde, powiem ci ze mam w głowie, ze widziałem jakaś ankiete pod koniec grudnia 2019 i było tam coś w stylu „wirus z wuhan”. Przeszukałem teraz posty na fp KiKŚ i tam nie ma ankiety, ale na ich grupie jest ankieta o której mówię, ale tam nie ma tej opcji do zaznaczenia. Daje słowo, ze pod koniec grudnia widziałem coś takiego

konto usunięte

2

@klemens100 pierwszy przypadek wirusa to listopad 17 w Wuhan

2

@klemens100 pierwszy przypadek korony był w październiku i listopadzie 2019 właśnie

0

@Denver
@jeyx77x
Nie twierdzę, że wtedy nie było pierwszych przypadków, tylko, że cały świat dowiedział się o tym dopiero w styczniu.
Zapomnieliscie już, jak wszyscy mieli za złe Chinom, że przez długi czas ukrywały epidemię? Ze nie poinformowały WHO?
Więc niemożliwe jest by taka ankieta znalazła się gdziekolwiek w grudniu, co zresztą DaPi potwierdza nie znajdując jej w archiwum.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?