La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

konto usunięte

2

Za De Jonga i Busquetsa - Puig i Pjanic, za Roberto - Dest, Pedri koniecznie od pierwszych minut i mysle ze byloby dużo lepiej. Co sądzicie?

0

@POLAK12345 tylko Puig i Puig widocznie jest słaby skoro gra pedri i Fati a są młodsi tzn że Koeman jest kolejnym trenerem który twierdzi że są lepsi

konto usunięte

0

@Mroziu to kogo bys tam dal obok Pjanicia? W sensie jestem ciekawy czyjejs opinii :D

1

@POLAK12345 W 4-2-3-1 Pjanić i Puig? Barca straci zaplecze defensywne w pomocy, przez co bardzo możliwe, że wychodzący do przodu Puig będzie kogoś dublował albo tylko zajmował miejsce w rozegraniu. De Jong i Pjanić brzmi lepiej, a Pedri i Dest jak najbardziej do 1 składu, żeby się razem zgrywali młodzi (wszak oni będą stanowić o sile Barcy za kilka lat).

1

@POLAK12345 de Jong pjanic

konto usunięte

0

@normasubiektywna A gdyby tak Puiga zrobic na defensywnego pomocnika?

konto usunięte

0

@normasubiektywna W sumie racja. :)

1

@POLAK12345 Przy jego bodaj 1,69 m i 56 kg masy, to lichy z Niego będzie defensywny. Musiałby sporo nabrać masy, ogarnąć kwestie taktyczne i zmienić swój styl gry (tak żeby mógłby przy zbliżonych warunkach wzorować się na Kante - niemniej tu musiałby totalnie się zmienić począwszy od sylwetki, na założeniach taktycznych kończąc). Z Puiga może będzie okej pomocnik lub ofensywny pomocnik w 4-2-3-1 lub 4-3-3, ale ŚPD z Niego zrobić będzie ultra ciężko, a na siłę też nie ma sensu go tam rzucać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?