La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

18

Moim zdaniem Trump wygra :D
lubie go za to jak jedzie media i tak samo oni go spisywali na porażkę, próbowali utopić politycznie i wyśmiewali. Z Clintonową płacili około 4zł za jego wygraną tym razem już tak pewni nie są.

"Elity finansowe w Waszyngtonie i korporacje medialne i finansowe" polecam tę wypowiedź :D Kennedy został zabity za to co gadał, bardzo podobne rzeczy tylko w innych czasach.


9

@NaFazieHitman Trump przecież i w tamtych wyborach i w tych praktycznie miał przeciwko sobie wszystkie media a i tak wygrał, co jak dla mnie jest fenomenalne. A jak teraz wygra to już w ogóle kosmos.

6

@NaFazieHitman Przeciez on jest czescia finansowych elit i korporacji, facet daje tax break’i dla swoich bogatych kolegow i zwieksza wewnetrzny dlug Stanow, zeby potem zwykle John’y Smith’y splacaly to w podatkach, a Trump i jego znajomi mogli robic biznesy poza Stanami i tam powstaja teraz fabryki korporacji za oszczedzone na podatkach pieniadze.

Jak mozna pisac takie rzeczy, kiedy ewidentnie nie zna sie tematu? Trump cala prezydentura ustawia swoich kolegow i swoje dzieci sterujace jego wlasna firma w to, co bedzie sie dzialo juz po jego prezydenturze.

Jego slowa to czysta hipokryzja.

1

@ranger3120 fox News? Jedna z największych telewizji USA i jedna z najbardziej opiniotwórczych.

4

@YoNoEntiendoNada chcesz pogadać o mailach Clinton? tamci też mają swoje za uszami ja wyraziłem swoją sympatię ;) obsmarowywali go całą tamtą kampanię, a podatki wszedzie są cięte (no może nie w polsce..) w UK też to zrobili i wiadome, że bogaci nie zbiednieją. stawiasz zarzuty o takie rzeczy, można mu to udowodnić teraz i powinien iść siedzieć?

0

@NaFazieHitman Ja nie mowie o pomowieniach, tylko o twardych faktach.

Trump wenetrznie rujnuje Stany finansowo. Wzrost federalnego dlugu, zwiekszony deficyt targowy, mniejsza ilosc miejsc pracy dla Amerykanow, rebaty dla najbogatszych ktore wraz z inflacja i wzrostem podatkow dla przecietnych ludzi sprawia ze za 4 lata obiecana wyzsza srednia krajowa bedzie mniej warta niz ta obecna to sa po prostu porazki jego prezydentury.

To nie jest kwestia opinii na temat jego osoby czy jego pogladow - facet ma najnizszy approval rating posrod wszystkich prezydentow w historii Stanow, bo wiekszosci osob jest za niego po prostu gorzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?