La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

2

Zawsze myślałem, że na odejście Messiego klub MUSI przygotować jakiś bardzo mocny transfer, który chociaż częściowo wypełni lukę po zawodniku takiego kalibru.
A okazuje się, że przez pandemię prawdopodobnie będzie to nie możliwe.
Zastanawiam się, jak bez Messiego będzie wyglądać gra drużyny, która przez lata
bujania się na jego talencie kompletnie oduczyła się bronić, odpowiednio koncentrować i ogólnie gryźć trawę na każdej pozycji i w każdym momencie.

Trochę obawiam się, że Janiama ma rację pisząc że bez Leo dzisiejsza Barca będzie musiała na długo zapomnieć o sukcesach.
Z drugiej strony, jego odejście jest raczej nieuniknione i coś trzeba potem zrobić.
Bez dobrze dobranych, mocnych transferów w kolejnym sezonie może być katastrofa.
Messi często człapie, jednak jego obecność zapewni sporo goli i wygranych, których bez niego by na pewno nie było.

0

@RosjaninBut teoretycznie Griezman to tego typu kaliber, oczywiście w momencie dołączenia.

0

@jeyx77x Rze co??? To Żeś dowalił jak dzik w sosnę, że Griezmann to niby ten sam kaliber co jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, Griezmann, który gra jak paragraf, piłkarz, którego drybling jest na poziomie okręgówki, szybszy to ja już jestem, nawet pomimo tego, że się poruszam o balkoniku czy trójnóga, no chyba że źle Cię odebrałem, wczoraj wszedł Dembele i od razu rozbujał wory, coś się w końcu zaczęło dziać, jak można przejść zasieki wroga nie potrafiąc dryblować, daj spokój, wiem, że co poniektórzy pokochali Griezmanna za to, że biega wte i wewte, ale jakoś moja adrenalina nie podnosi się nawet o mikron, gdy widzę grę Francuza, zresztą wczoraj kamery cyfrowe uchwyciły minę Koemana po zagraniach Griezmanna. Szkoda dostać bana, dlatego bym Ci to zapodał tak dosadnie??? Griezmann to nawet nie wiem czy obciąga uwagę obrońców, my chyba ciągle mamy przed oczyma jego występy w reprze Les Blues czy Atleti, ale w Barsie jego gra to totalna porażka, absurdalny jego transfer do Blaugrany, kolejna wtopa Bartolomeu i to po same uszy, dno dna, raz na ruski rok to mu wyjdzie jakiś w miarę wporzo mecz, w meczu przeciwko Alaves Leo nota 9.12 wg portalu Whoscored - MOTM, a na tej stronie Leo zgnojony w sposób okrutny i jakże chamskki i niesprawiedliwy, a wg Was to Griezmann MOTM, chyba żyjemy w innym świecie, mam na myśli mnie oraz tych, co wybrali Griezmanna zawodnikiem meczu. Tylko nie odbieraj tego, jako atak na Twoją osobę, grzecznościowo proszę, wiem że ktoś musi zająć miejsce po Leo, ale na pewno nie Griezmann, bądźmy poważni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?