La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

0

Lashana Lynch potwierdziła ze zagra nowego Agenta 007 w nowym Bondzie. Jest ona czarnoskórą kobietą.
XD

0

@Janas11224 nie no zaje.iscie, ciekawe czy będzie miała na imię James i będzie miała wacka. Świat idzie zdecydowanie w złym kierunku.

0

@Odcinkowy chyba Oscara chcą wygrać xd

konto usunięte

0

@Janas11224 w sensie może podkręcają zainteresowanie, drugie dno :) Przecież Daniel Craig też zagrał w tym filmie, może po prostu na dwie rolę heh.
I nie zagra jak już, tylko zagrała, ten film został już nakręcony, przesunięto jedynie premierę z uwagi na covid

0

@Janas11224 Przecież to jest wiadome od roku, nawet w zwiastunach ona jest :) Nie gra jakby nowego 007 zamiast Craiga, tylko drugiego (bo agentów 00 było wielu, ona jest chyba 005 czy 006 czy ileś tam). Z jednej strony fajnie, że w szeregach 00 są też kobiety. Tu zwiastun:


0

@Fenelon z tego co czytałem to dziś potwierdziła ze zagra agenta 007

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?