La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

0

Zamowilem wlasnie @Colon Special Selection, bo wczesniej jeszcze nie pilem, a duzo ludzi sobie ja zachwalalo. (Pilem zwyklego Colona)

Inni spece od od yerby, co myslicie o tym specjalnym Colonie?

I co do ‘specjalnych’ wersji klasycznych yerb, czy mieliscie przypadki, gdzie regularna klasyczna was zawiodla, a jej specjalna wersja pozytywnie zaskoczyla? Co polecacie?

Ja trzymalem sie z dala od smakowych yerb, ale ostatnio sprobowalem Guarany i bardzo mi podeszla, wiec teraz zastanawiam sie czego sprobowac.

0

@YoNoEntiendoNada Nekro ma bana

0

@YoNoEntiendoNada a ja czekam na Aguantadora i Puntero, ktorych jeszcze nie pilem.
@ViscaBarca123 @Kidd

Jesli chodzi o Twoje pytanie to Taragui zwykla (czerwona) mnie lekko zawodzi, ale niebieska Sin palo jest znowu swietna

czerwona/niebieska - know what i mean? :)

0

@Jacu327 Nie wiedzialem, zedytowalem!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?