La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

konto usunięte

0

Słuchajcie mam takie pytanko miał ktoś z was któryś z telefonów Sony Xperia ? Ogólnie jak oceniacie te smartfony ? Wchodzą teraz do sprzedaży w Plusie i właśnie zastanawiam się czy mogę to klientom spokojnie polecić czy raczej sa to niezbyt udane telefony

1

@Mixtape Ja mam zx2 od jakiś dwóch lat i nic sie z telefonem nie dzieje, chodzi jak rakieta, bateria jest ok, na cały dzień starcza. Nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem ale jest to pierwszy android który po takim czasie mi się wcale nie zacina plus jest wydymały. Ostatnio zdjąłem szkło bo było juz za bardo popękane a kolejna partia nie zdarzyła dotrzeć do mnie od azjatyckich przyjaciół z alliexpress i pare razy zdążył mi upaść ale nie ma nawet ryski. Nie wiem czy coś Ci to pomoże bo jednak mam starszy model ale co wiem to napsialem

konto usunięte

0

@thcmenel420 dziękuje Ci za odpowiedź ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?