- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
0
Może się ktoś wypowiedzieć która gra pod względem trybu kariery menedżera będzie lepsza? Pes czy FIFA? Zawsze lubiłem grać w ten tryb gry, dlatego pod tym kątem rozważam kupno. Jak wyglądają konferencje prasowe w obu grach, są jakieś cut scenki z możliwością wyboru dialogu?
1
@WiernyKibic111 w fifie są
1
@WiernyKibic111 jeśli nie rozważasz gry online, a tym bardziej FUT, to PES to jedyny dobry wybór.
4
@WiernyKibic111 Zdecydowanie FIFA ma lepiej rozbudowane tryby
6
@joloskyy Nawet Fifa ma lepszą kariere niż PES. Lepiej ma rozbudowaną. Jest też oprawa ligi mistrzów. PES nie ma żadnych atutów do grania w tą grę.
2
@kibicsportu przecież PES też ma oprawę LM po wgraniu patcha. Atutem PES'a jest to, że PES to profesjnonalna gra piłkarska, a FIFA przypomina bardziej dawną FIFE Street niż profesjonalną grę piłkarską. Jeśli ktoś lubi zabawki dla dzieci to polecam fifę :)
2
@joloskyy Przecież PES jest bardziej sztuczne niż Fifa. W to się grać nie da.
PES to nawet nie ma podjazdu do Fify.
Oni obniżyli mocno cene gry, żeby ludzie kupowali, a mimo tego, to i tak Fifa bije ich na głowę.
1
@WiernyKibic111 Kariera w PESie to perełka tej gry. Są cut scenki, konferencje, wybór dialogów. Ale to pikuś z samą grą. Jak zaczniesz np Barcą od 2 ligi i wybierzesz skład Master League, a nie normalny (z Messim i resztą), to budowa zespołu od zera jest czymś rewelacyjnym. I czujesz podczas gry jak drużyna radzi sobie lepiej, kiedy jest zgrana. Dużo by pisać, ale ML w PESie jest zajebisty :)
0
@kibicsportu Piszesz bzdury, bo nie masz pojęcia na temat PESa. Wyczuwa się od Ciebie fanbojstwo Fify, bo żadnych argumentów nie podałeś poza nieprawdziwymi zarzutami. Cena w tym roku PESa o połowę niższa, bo zmienili tylko składy i kosmetyczne poprawki, a poza tym to to samo co wersja 2020. W przeciwieństwie do EA potrafili to głośno powiedzieć, bo FIFA 21 to też praktycznie wersja z zeszłego roku, ale cena 249zł. Szacun.
I nie pisz, że w PESa nie da się grać. Nie potrafisz, to dlatego taka opinia. Pytanie było o różnicę w karierze, a Ty najeżdżasz na PESa i nie potrafisz uzasadnić jego wad, ani pozytywów FIFY. Tylko puste slogany.
0
@norbi77 Ale jakie to ma znaczenie, czy ktoś potrafi grać, czy nie?
Tak gra jest po prostu sztuczna. Gameplay w fifie jest dużo lepszy.
1
@WiernyKibic111 Jeżeli chodzi o prostotę i wygodę korzystania z menu itd. zdecydowanie FIFA wygrywa z PESem, natomiast jeżeli chodzi o gameplay w trybie kariery to FIFA nie ma podjazdu do PESA. W obu grach są konferencje prasowe z możliwością wyboru.
1
@kibicsportu Według Ciebie dużo lepszy :)
Ja również jestem za PESem jeżeli chodzi o tryb kariery. Co prawda brakuje mi mocnego rozwijania tego trybu przez Konami w ostatnich latach, ale z drugiej strony jak próbowałem grać karierę w Fifie 20 to skończyłem tego samego dnia, bo za mało było gry, a za dużo RPG.
0
@kibicsportu Ma to znaczenie, bo żeby się wypowiadać, to trzeba trochę ograć dwa tytuły, by potem je oceniać.