- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
3
Reprezentacja Anglii w piłce nożnej, to zdecydowanie najbardziej przereklamowany zespół w historii nacji narodów...
Kolebka futbolu, co turniej słyszy się o niesamowitej generacji (no i na papierze faktycznie ona jest niesamowita), o tym, że praktycznie wszyscy piłkarze grają w Premier League, czyli w lidze uznawanej za najlepszą... No, a co się potem dzieje? Przychodzi wielki turniej i klapa. Jedno Mistrzostwo Świata na koncie i to zdobyte... 54 lata temu nie wygląda zbyt dobrze. O Mistrzostwo Europy, to się nawet nie otarli. Mało tego - oprócz tego, jednego triumfu na mundialu, to już nigdy więcej ta ekipa nie zagrała nawet w finale wielkiego turnieju... Obok Brazylii, Niemców czy Włochów to ta nacja nawet nie stała, a mam wrażenie, że bardziej się ją pompuje w mediach od tych ekip.
1
@Yosemite No ostatnio troche lepiej to wyglada bo chociaz byli w 4 mundialu
1
@Yosemite Anglia zawsze jest ostro hypowana, zawsze maja mega pake na papierze kiedyś m.in Beckham , Lampard a teraz Rashford, Sterling , Sancho No i oczywiście Anglia ma Premier League najlepsza ligę świata. Dziwny jest pryzmat tej reprezentacji ale nigdy nie można ich lekceważyć mimo ze nic wielkiego nie osiągneli
1
@Encore Wiesz, ja nie wymagam od nich, żeby każdy turniej wygrywali, ale sam przyznasz, że ilość i jakość piłkarzy mają naprawdę świetną - i to praktycznie zawsze. Do tego dochodzi spore pompowanie ich w mediach, a w gablotce tylko jeden, poważny puchar zdobyty ponad 50 lat temu.
W 2006, na Mundialu w Niemczech mieli taką kadrę... Neville, Cole A, Gerrard, Ferdinand, Terry, Beckham, Lampard, Rooney, Owen, Cole J, Campbell, James, Carrick, Crouch... Itp. I też nic nie wygrali, a każdy z tych zawodników to jeden z lepszych, albo jeden z najlepszych na swojej pozycji...
Może kwestia trenera? Nie wiem.
@NismoFCB Nie lekceważę, bo nazwiska imponujące. Możliwe, że "na papierze" obecnie jedna z najmocniejszych nacji, obok Francji. Tylko ciężko mi uwierzyć, że nagle coś wygrają, skoro o wiele lepsze generacje piłkarzy zawodzili na wielkim turnieju.
1
@Yosemite Im chyba zawsze brakowało porządnego trenera i pomysłu na grę. Duża ilość gwiazd w drużynie nic nie pomoże przy braku odpowiedniego ustawienia i bez dobrze przydzielonych zadań. Southgate powoli to ogarnia o czym świadczy 4 miejsce na ostatnim mundialu.