- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Trzymam kciuki za transfer Depaya, bo bez Ansu będzie ciężko..
0
@marcin000019 Jeśli za chwilę nie wypadnie Dembele to nie ma tragedii.
1
@vangoor @marcin000019 tego Francuza też nie lubi i zaraz Ci napisze, że to drewno. Dembele ciężko się ogląda póki co, ale daje gole. A Griezmann'a w drugą stronę, ale też, dał statystyki. :)
0
@Rewolucja123 Statystyki nie grają, a takie statystyki jakie dał dałby każdy randomowy grajek za 30 mln. Przypomnę, że ten gość kosztował trochę więcej i był uważany za gwiazdę, mam prawo jako kibic oczekiwać od niego trochę więcej niż biegania do obrony.
1
@marcin000019 A, to teraz statystyki nie grają? No to Griezmann jak wiemy nie jest drewnem, tylko gra dobrze, a Dembele jest drewnem, ale robi statystyki. HIPOKRYZJA.
0
@Rewolucja123 dlaczego jesteś takim fanboyem beznadziejnej gry francuzów XD
1
@marcin000019 Czyli nie mam argumentów i piszę bzdury oraz piszę, że ktoś jest fanboyem. Nie nie jestem, ja tylko bronię. Dembele fatalnie nie gra, tylko słabo, a Griezmann gra dobrze. Jaka jest różnica? Dembele nam dał lepsze statystyki, a Griezmann'a przyjemniej się ogląda póki co. Przedstawiłem argumenty, to teraz odpowiedz na nie (poprzednia dyskusja), a nie twierdzisz, że jestem fanboyem. Ja szanuję piłkarzy swojego klubu i trenerów, a ty nie.
Komentarz usunięty
1
@marcin000019 No marnuje okazje, jak każdy inny, jednak do nich dochodzi, ale też wystawia innym. Czy tylko on jest winien tego, że marnują jego podania? Czy Dembele ma wywalone na wszystko? Nie wiemy, czy słabo trenuje, albo nie stara się jeden z nich, albo obaj? Nie wiemy i nie, oni się starają. I tak dalej, czyli? Nie wiesz co napisać? Griezmann ostatnio strzelił dwa gole, Dembele również, ale ty wiesz lepiej, bo są drewniani. Wiesz, że do tych okazji trzeba też dojść?