La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

20

Nie można jeszcze ferować wyroków, ale jest całkiem możliwe, że przez covid rośnie nam pokolenie, które będzie na wielu polach posiadało ogromne deficyty. Od intelektualnych, behawioralnych, po społeczne.

"Wyniki analizy przedstawione zostały we wtorek w raporcie Ofsted, organu nadzorującego standardy edukacyjne, który monitoruje szkoły w Anglii. Badanie przeprowadzono, odwiedzając ponad 900 placówek edukacyjnych oraz opieki społecznej we wrześniu i październiku.
Według raportu, niektóre dzieci będące w pierwszych latach edukacji, musiały wrócić do korzystania z pieluch, mimo że uczyły się już korzystać z nocnika. Wiele dzieci z tej samej grupy wiekowej straciło również wcześniej nabyte umiejętności związane z nauką słów lub liczeniem.
Wielu starszym dzieciom brakuje obecnie wytrwałości w czytaniu i pisaniu. Niektóre z nich straciły też sprawność fizyczną, a inne wykazują oznaki stresu, objawiające się między innymi zaburzeniami odżywiania czy samookaleczaniem - wynika z raportu."

Źródło - Rzeczpospolita.

0

@Stoiczkow Masakra Jakaś

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?