- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
0
Jeżeli wybory są 24 stycznia, a zimowe okienko transferowe kończy się 1 lutego (chyba że jednak nie kończy się wtedy), to trochę mało będzie czasu, żeby poczekać na wynik wyborów i ewentualnie coś "domknąć".. Chyba, że kandydaci dogadają się z jakimś zawodnikiem jeszcze przed wyborami, a potem tylko sfinalizują transfer.
9
@Fenelon
że ludzie wierzą tu w jakieś transfery zima to jestem w szoku
0
@Fenelon Zima , przed Euro, w dobie koronawirusa i naszej nie najlepszej sytuacji finansowej nie spodziewał bym się transferów.
0
@MarioVeB! A co w tym złego i dziwnego jeśli Barca cholernie potrzebuje wzmocnień (szczególnie atak, bo w obronie może wróci Umtiti) żeby cokolwiek wygrać, nadal konkurować, kontynuować współpracę ze strategicznymi sponsorami i móc mieć skądś te pieniądze, których tak bardzo potrzebuje?
Nikt tu przecież nie mówi o supertransferach +80mln, a chodzi bardziej o wymiany piłkarz, pozyskanie wolnych piłkarzy (Alaba?), kupienie piłkarzy którym kończy się kontrakt i można ich zdobyć za "frytki" (Depay + nawet rozłożyć te frytki na raty) czy sprzedaż obecnych piłkarzy, którzy nie są brani pod uwagę (Firpo?).
Lepsze nie kupowanie nikogo do ataku i granie Sergi Roberto na fałszywej 9'tce oraz liczenie na fart że coś ugramy czy lepsze będzie sprzedanie np. Firpo, a za część pozyskanych pieniędzy (bo reszta pójdzie na odbudowanie budżetu) kupienie np. tego Depaya (który jest mega okazją) oraz wrzucenie kogoś z Barcy B na zastępstwo Jordi Alby?