La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

konto usunięte

11

Krzycz jednak do dziennikarzy, że mają wszyscy wiemy co robić, nawet tych z TVP to skrajny brak kultury. Ta Pani jest obłąkana nienawiścią i dlatego strajki upadną.
Taki lider nie jest do niczego potrzebny.
I oczywiście są inwigilowani 24/7 xD

Dlaczego w tej polszy same skrajne prawaki krzyczące, że tylko Bóg może nas sadzić w zabójczej szarży na emipk albo lewaki mówiące o kulturze, ale jak trzeba zachować się cywilizowany człowiek to zaraz krzyk, płacz i wulgaryzmy.

konto usunięte

6

@SiSenior Niezły kabaret xD

3

@SiSenior ktoś ją serio traktuje poważnie? Kobita próbuje coś ugrać podpinając się pod postulaty kobiet + dorzucając swoje absurdalne pomysły... Co do jej samej to wydaje się często oderwana od rzeczywistości.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid całkiem dużo osób odziwo.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid IronieSanHybrydzie każdy ma swój świat.

5

@SiSenior Większość osób uczestniczących w protestach ma ją kompletnie w 4 literach. Zrobiła z siebie jakąś samozwańczą szefową, którą de facto nie jest... Ją po prostu trzeba ignorować.

5

@SiSenior Marta Lempart czy Margot to zwykły skok na kasę. Tylko i wyłącznie.

konto usunięte

3

@SiSenior taka osoba jak ona nie powinna za nic być odpowiedzialna, być twarzą czegokolwiek. Ciekawe ile tym razem mieszkań (kamienic) zakupi sobie po zebraniu datków na "walkę" o prawa kobiet.

5

@IronSanHybrid no nie w 4 literach, bo symbol "błyskawicy", czyli logo Strajku Kobiet, której Lempart jest przewodniczącą, to miała na twarzy wymalowana co druga na protestach.
W pewien sposób tworzyła jej ten kapitał. Prawie 2 miliony PLN samo się nie zebrało tez

0

@michal26 To, że wzięli symbol przecież nie oznacza, że ją popierają... Ten symbol stał się po prostu czymś więcej. Większość osób się od niej odcina, wystarczyło iść na protesty bądź posłuchać ludzi, którzy na nich byli, że mają ją w 4 literach (a niektórzy i to nie mała liczba w ogóle nie wiedzieli kto to jest). To, że zebrała kasę i część ją popiera to jasne tak jest ze wszystkimi skrajnościami... ONR i inne organizacje też popiera sporo osób, a nie znaczy, że każdy patriota popiera te organizacje. No bądźmy poważni, dopiero sam pisałeś by nie wrzucać wszystkich do jednego wora jeśli chodziło np. o Marsz Niepodległości. Błyskawica nie równa się ta kobita. BTW Ona dopiero z czasem zaczęła podawać coraz głupsze pomysł... W pewien sposób się rozkręcała, aż doszła do absurdu i ludzie się zaczęli od niej odcinać.

0

@SiSenior przecież to Czarzasty w peruce !
Strajk miał sens i wyraz do momentu, kiedy za jego przywódco samowolnie nie zabrała się lewica z Lempart i Schleswig-Holstein na czele. Przez takie jak Lempart idea upada, ale oczywiście muszą promować nowe osoby, które normalnie nie mają nic do zaoferowania, nic do pokazania, nic do przekazania... szkoda tylko tych dziewczyn, które poszły i idą w słusznej sprawie.

0

@IronSanHybrid Oznacza, że propagują. Chcąc nie chcąc - idą pod tym sztandarem.

Popierać a propagować, to inna kwestia :)

0

@michal26 Mało kto kojarzy ten symbol z jej postacią. Ona czepia się tych protestów jak rzep psiego ogona i nic na tym nie ugra poza ośmieszaniem siebie samej. Sam symbol po prostu się przyjął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?