- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
1
Wg mnie w obecnej sytuacji jakikolwiek komunikat wychodzący z Barcelony o tym, że rozważamy sprowadzenie Neymara, jest równie absurdalny, jak decyzja zadłużonego po uszy w chwilówkach Kowalskiego, który postanawia wymienić swojego Volkswagena na Porsche. Dobry plan, nie ma co.
Mam nadzieję, że ktokolwiek zostanie prezydentem, skończy z tak absurdalnymi plotkami w dobie kryzysu.
0
@PJ777 Gazeta, która jest tyle warta co wycieraczka pod Twoimi drzwiami rzuca jakiegoś newsa, żeby kliknięcia się zgadzały i już są ludzie, którzy biorą to na poważnie. Litości.
0
@kuz Sport to mimo wszystko nie Fakt i raczej mało jest w futbolu przypadku. po prostu mówię, że te plotki, same plotki, brzmią w kontekście naszej sytuacji wyjątkowo bez sensu.
0
@PJ777 Sport to właśnie taki fakt, dla osoby, która chociaż trochę siedzi w Katalońskiej prasie. Szmatławiec jakich mało. :) To tylko i wyłącznie głupota tej gazety, bo każdy normalny wie, że nie stać nas na Depaya za 15M, klubowi grozi bankructwo i piłkarze muszą zrzec się części pensji.
0
@PJ777 tzn ha nie wiem czy Neymar jest potrzebny.Ale jemu kontrakt kończy się w 2022.Do tego czasu przez rok kibice będą siedzieć na stadionach bo id września przyszłego roku bo jest szczepionka a wejdą jeszcze 3 bo są w 3 fazie.Dystrybucja wejdzie szybciej.Za darmo będzie kwestia pensji a dla Barcy jest skłonny się dogadać bo zna sytuacje.Druga sprawa laporta lubi nazwiska i każdy prezes będzie chciał wnieść co do budowy zespołu.W najbliższych latach będzie to De ligt Neymar Alaba choćby.Jeśli chodzi o wcześniejsze przyjście to wymiana na Griezmana i Umtiti plus może kasa sprzedaż Aleni.W tym roku to wątpliwe.Dlaczego chcą zatrzymać Messiego i hak za 2 lata Messi idejdzie on na kolejne 2 lata zostanie.Z kibicami otwartym sklepem i rozwiniętym międzynarodowym sklepem i całą sferą cyfrową która się podczas covudu rozwinęła i obniżeniu się generalnie pensji nie powinno być problemu.Pytanie czy jest potrzebny.