La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

9

No to w środę grają na zwolnienie Buzzera:


konto usunięte

2

@barcelonaLM ta, Boniek zwolni Brzęczka teraz? I kto przyjdzie? No chyba że Nawałka to wygrywamy Euro, i Nawałka do Barcelony.

konto usunięte

7

@MesQueUnClub96 Jak kto to ? W myśl doktryny ryżego przyjdzie gruby Czesiek z Legii. Trener za granicy ? A po co to komu .

0

@barcelonaLM Teraz to i tak żaden poważny trener tego nie weźmie nawet jakby dostał propozycję. 6 miesięcy covidowego okresu do turnieju, nie ma opcji ryzykować reputacji. Chyba że wezmą kolejnego Wuja

3

@barcelonaLM Ale Janiama pisal, ze przeciez kadra tak bardzo szanuje i lubi Brzeczka xD

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada Słuchaj dziennikarzy, proszę cię. Ostatnie trzy mecze były ok i wtedy jakoś nie słyszałem by Brzęczek miał problem z Lewym

1

@MesQueUnClub96 Pochettino xD

2

@Janiama ostatnie 3 mecze z kim? Jedyny dobry mecz z poważnym rywalem, to mecz z Włochami 0-0.
Z Holandią i Włochami na wyjeździe cudem nie przegraliśmy wyżej.
No, a Bośnia to mecze mocno przeciętne..

konto usunięte

0

@michal26 Ostatnie zgrupowanie to były ochy że coś ruszyło. 5 1 z Finlandią, 0 0 z Włochami i 3 0 z Bośnia

2

@Janiama ja tam ich nie chwaliłem

1

@Janiama Ale widzisz, w Polsce nie od dzisiaj pilkarze maja kolegow wsrod dziennikarzy. To sie nie roznosi bez powodu, w kazdej takiej plotce jest ziarnko prawdy.

Lewy za Brzeczka ma w kadrze najgorsze staty od lat, coraz czesciej musi wracac po pilke zeby ja w ogole miec przy nodze i nie wierze, ze on jest zadowolony z tego co my gramy, a jego pomeczowa wypowiedz byla teraz tez niesamowicie wymowna.

Ty bronisz Brzeczka do upadlosci i tak jak normalnie lubie z toba podyskutowac, tak w tym wypadku nie rozumiem co sprawia, ze tak za nim stoisz. W kadrze trener najwiecej moze zrobic poprzed dotarcie graczom do glowy, a w ich glowach nie mam pojecia co sie dzieje, skoro nagle zapominaja jak sie gra w pilke (chociaz u niektorych mozna to tlumaczyc tym, ze Brzeczek nie gra nimi na ich optymalnych pozycjach).

Dla mnie Wuja leci na picu, o ktorym mowi Boniek, bo ma najlepsza kadre od lat (a przynajmniej, najbardziej szeroka pod wzgledem poziomu miedYnarodowego), ale mecze wygrywamy tylko dzieki przeblyskom tych dobrych graczy, bo jako kolektyw - jako zespol - zagrali za niego moze dwa dobre mecze. Dwa, gora trzy - w dwa lata!

Za slabi to bylismy za Engela. Teraz nie ma takich wytlumaczen - za slabego, to mamy szkoleniowca. Jak gracze maja go beac na powaznie, jak cala Polska tego nie robi?

0

@Bykunn Jest pełno trenerów z nadszarpnieta reputacja:) jestem pewny że któryś się skusi. Zwłaszcza że jest kilka meczy o coś przed Euro.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada Nie ja nie bronię Brzęczka tylko staram się widzieć trochę więcej. Pamietasz o mnie też tutaj pisano że bronie Valverde. Uważałem że skoro nie zwolniono go po meczu z Liverpoolem to nie powinno się go zwalniać w styczniu. Dzisiaj grałem mecz w weteranach Legii i tak sobie pogadaliśmy o naszej reprezentacji. Każdy ma pretensje do Brzęczka ale największe do piłkarzy. I każdy z tych chłopaków a to naprawdę byli świetni zawodnicy powiedzieli że my mamy przeciętnych piłkarzy i kibice za wiele oczekują w stosunku do ich klasy. Po prostu możemy zmienić trenera, wziąć gościa za 2 mln euro i on nic więcej z tą drużyną nie zrobi. To nie jest klub że można transfery robić. To jest reprezentacja z którą musisz pracować z tego co masz. Co my nagle medal zdobędziemy na ME czy też na MŚ? Kiedy ostatnio medale zdobywaliśmy? To że ktoś gra w lidze włoskiej to ściema. Żaden z obecnych piłkarzy może Zieliński i Szczęsny w latach 90 czy też na początku tego wieku nie mieli by szans gry w tej lidze. Słabe pieniądze to mają tam miejsce bo Włoch woli wydac na Polaka 400 tys euro rocznie niż na WŁocha za milion. Gdzie jesteśmy w lidze niemieckiej? Francuskiej? Hiszpańskiej? Nie ma nas bo jesteśmy słabi piłkarsko jak cholera.

1

@Janiama Ale majac trenera z charyzma, z pomyslem, zobaczylibysmy wiecej walki. Ja nie chce bronic tez i graczy, bo powinni miec wystarczajaco ambicji w sobie, ale niektorzy maja takie charaktery, ze potrzebuja lidera z osobowoscia, zeby ich popchnal do przodu. Po sobie wiem, jaka roznice robil trener zlotousty z pasja zarowno gdy gralem w pilke, jak i kosza czy tenisa. Energia jest rownie zarazliwa, mamy duzo przykladow czegos takiego w pro futbolu, a w kadrze gdzie masz malo czasu i wazna jest atmosfera i man-management bardziej niz taktyka, to moze tobic roznice.

Jak to jest, ze Krychowiak w Lokomotivie sie stara, zapieprza, w lidze i LM gra jakby byl dwa lata mlodszy, a w kadrze czlapie? Dlaczego kiedy zawodzi, dalej gra? Bo jest tak ustawiony, a Brzeczek nie ma takiej osobowosci, by zarzadzac i mowic swietym krowom, co maja robic lepiej, a co maja przestac robic.

Nie ma co porownywac go z Valverde, Valverde to jest trener uznany - wszedzie zrobil dobra robote, wlacznie z Barcelona i jako fan Realu cieszylem sie, gdy go wyrzucano. Valverde to taktyk - nie ma osobowosci, ale my umysl stratega.

Brzeczek nie ma ani tego, ani tego i z nim na Mistrzostwa jedziemy po worek bramek w plecy. Sadze, ze jest za pozno na zmiane trenera teraz, ale to wina Bonka, bo przespal ten moment gdy mozna to bylo zrobic, bo nie chcial dostrzec wlasnej porazki. Teraz juz nic nie zrobimy, zostajemy z tym co mamy i pozostaje nam tylko slepa nadzieja.

konto usunięte

1

@YoNoEntiendoNada Jasne, uważam że każdy powinien mieć swoje zdanie. Gdybym się z kazdym zgadzał to byłoby nudno. Powiem Tobie że miałem dosyć tej nagonki na Valverde i nawet się cieszyłem że go zwolnili ze względu na tą stronę bo na niej przebywam. Teraz też mam wyje... czy zostanie Brzęczek czy też nie. Przecież ja z tego żadnych profitów nie mam. A jak go zwolnią to wtedy sam jestem ciekawy czy miałem racje czy jednak tym razem się myliłem. Pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?