La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

1

Sądy i administracja w USA są na tyle zakorzenione w świadomości obywateli, że nawet taki niezrównoważony człowiek jak Trump musiał liczyć się z ograniczeniami systemu, a na koniec z bólem uznać swoją przegraną (z tym ma cały czas problem). Nie wiem, czy nasza 30-letnia demokracja będzie na tyle mocna, żeby oprzeć się niszczycielskiej sile Napoleona z Żoliborza. Nadchodzi kluczowy moment- powoli wszystko zaczyna im się sypać, a pierwsze szczury uciekają już powoli z okrętu. Albo pójdą na dno, albo uderzą po całości, żeby ratować swoje tyłki i posady. To ostatnie może oznaczać m.in. ostateczną rozprawę z sądami i mediami. Nadzieja tylko taka, że jednak Polacy to nie Węgrzy i nie dadzą sobą aż tak manipulować. I wyślą człowieka z kotem na zasłużoną emeryturę.

2

@Przemek2323 "Polacy to nie Węgrzy i nie dadzą" przecież nasze społeczeństwo to banda baranów która sprzedało się za 500 zł. 3/4 społeczeństwa ma w pupie czy mamy demokrację czy nie, ważny jest schabowy, familiada, wóda i pińcet na koncie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?