La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

4

Trump to facet nieodpowiedzialny i zdolny do wszystkiego... Osobiście też jestem zwolennikiem powrotu do porozumienia z Iranem i zniesienia sankcji dla tego kraju.


konto usunięte

4

@IronSanHybrid Biden chce wrócić do WHO. Facet jest nieodpowiedzialny. Pewnie jeszcze z Chinami się ułoży. Masakra. ;o

10

@IronSanHybrid Taki nieobliczalny że nie zaczął żadnej wojny przez 4 lata :D

1

@VenoM Oj co to będzie O_o xD

6

@barcelonaLM O mały włos i rozpętałby niezły bajzel z Iranem na początku tego roku... Ale na szczęście już odchodzi :) Trump to czereśniak jakich mało.

konto usunięte

5

@barcelonaLM Wiesz, teraz wymysły będzie wklejał i się cieszył.. xd

6

@IronSanHybrid Zabójstwo generała było złym pomysłem? Obama jakoś nie bał się zabić Bin Ladena

3

@barcelonaLM Jak dla mnie ciężko zrównać obie te postaci, choćby ze względu na to kim stał się dla każdego obywatela USA ten drugi. Dodatkowo nie uderzano w strukturę militarną danego kraju. Wszyscy wiemy, że USA uderza tam gdzie ma Interesy, a Iran jest bezpośrednim zagrożeniem dla Izraela, a gdyby nie ten nie było by takiego działania.

1

@barcelonaLM generał pełnił oficjalne funkcje w państwie, bardzo wysokie więc ciężko go porównywać do terrorysty który w zasadzie był bezpaństwowcem.

konto usunięte

1

@VenoM Biden jest mocno przeciwko Chinom, wiec nietrafiony argument

2

@IronSanHybrid Teraz jeszcze nie chce przekazać w normalny sposób władzy. Bush Obamie nie robił takich problemów, mimo wiadomo jakich różnic w światopoglądzie. Normalnie udostępnił mu już wszystkie raporty, gdy Obama został prezydentem elektem. Tak samo ten drugi postąpił, gdy kończył kadencje na rzecz Donalda właśnie.
To chore, ponieważ ten urząd to nie byle co, nawet pomimo tendencji spadkowej, to jest nadal jedno z najważniejszych mocarstw. Wdrożyć się w to, nie jest kwestią kilku dni, a tu przez ten syf są problemy.

2

@sebasek99 Ale jak to?! Przecież to było oszustwo te wybory... „I won this election, by a lot”. Człowieku skala malwersacji itd. była NIEWYOBRAŻALNA!

PS. tak już serio to rozwala mnie Twitter oznaczając jego wpisy jako „This claim about election fraud is disputed”

2

@IronSanHybrid Na własne oczy widziałem jak ciężarówką wsypują do urn głosy na Bidena!

1

@sebasek99 To się nie ma chłopu co dziwić, że się stołka nie chce puścić...

0

@IronSanHybrid i co rozpętał ? Nic się takiego nie wydarzyło. A kto załagodził stosunki z Korea północna gdzie za czasów Obamy było o krok od wojny atomowej. Powinno dać to do myślenia że wszystkie media są przeciwko niemu a kto stoi za mediami.

1

@Barcaa12 Z Koreą de facto nic nie ugrał, bo Ci dalej robią swoje... Oni tylko straszą i nic nie zrobią... Tak jest od lat.

0

@IronSanHybrid to obejrzyj sobie debatę Trump biden gdzie mówił że kim Dzong Un nie lubił obamy

0

@Barcaa12 No i co z tego wynika, że go nie lubił? xD Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Polecam zagłębić się w to co zmieniło się w Korei, a nie w to co mówi Trump.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?