La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Tottenham i Chelsea ma świetna kadrę aby powalczyć o mistrzostwo premier league.
Do tego wszystkiego dochodzą : kontuzje Liverpoolu
nierówna forma City, a może i nawet zmęczenie materiałem Guardioli.

Co myślicie?

konto usunięte

0

@barcowy1899 Tottenham kadry nie ma świetnej, tylko ofensywa robi wrażenie (i podstawa, i rezerwowi), ale za to mają Pana Mourinho na ławce trenerskiej, który faktycznie może namieszać.

Chelsea odwrotnie. Bardzo mocna kadra, ale znak zapytania na ławce trenerskiej. Ciężko mi w The Blues uwierzyć, także myślę, że prędzej o mistrzostwo powalczą Koguty, aniżeli Chelsea.

2

@barcowy1899 Ja bym jednak bardziej stawiał na Czelsi. Tottenham to jest jedna wielka niewiadoma, wygrają 6:0 z United po czym mogą dostać od Brighton.

0

@Yosemite Ten środek pola też fajny Totki mają

konto usunięte

0

@Encore Patrzę na głębie składu, która będzie niezwykle ważna w tym ściśniętym i szalonym sezonie. Ndombele, Sissoko, Hojbjerg - typowi rzemieślnicy idealnie pasujący do taktyki Mourinho, ale wartościowych zmienników brak. Lo Celso często szpital, a Alli chyba nie przekonał Portugalczyka.

Nie podoba mi się środek obrony, boki takie sobie. Najmocniejsza oczywiście ofensywa - Bergwijn, Son, Moura, Bale, Kane, Vinicius.

0

@barcowy1899 zgadzam się oby tylko utrzymali formę

0

@barcowy1899 no chyba będę kibicować Chelsea, przemawiają do mnie w tym sezonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?