La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1259 Culés

0

Wszyscy którzy są optymistycznie nastawieni to zadam jedno pytanie. Dlaczego?
Ostatni mecz to była katastrofa, tego meczu nie dało się oglądać. Trafiliśmy na Włochów którzy rzadko są głodni wielu goli. Gdyby to była jakaś ekipa typu Francja czy Hiszpanii to skończyłoby się pogromem.
To nie był przypadek, że naszą reprezentację tak wypunktowali, niby co miałoby się stać, że nagle oni zagrają dobrze?
Nasz selekcjoner to jest jakaś pomyłka i możemy zagrać jakieś solidne spotkania po prostu grając z serducha, ale to nie zmieni faktu, że na tą drużynę nie ma żadnego pomysłu. Zawsze będę kibicował reprezentacji, ale z Brzęczykiem na ławce to na EURO nie czeka nas nic dobrego, szczególnie, że mamy trudną grupę. Chciałbym się mylić, ale jak miałem wrażenie, że Barca dostanie oklep od Bayernu(ale takiego pogromu nie przewidziałem) tak teraz czuję, że EURO to będzie nasza kompromitacja, pozostaje jedynie wierzyć w cuda :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?