La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Jak wrażenia po premierze PS5? Szczerze to aktualnie bardziej leży mi Xbox, chociaż trzeba przyznać Sony, że nowy pad ma genialną haptykę.

konto usunięte

3

@vangoor Mnie PS5 kompletnie nie interesuję Xbox Series X to jest konsola idealna .

konto usunięte

5

@Thomas99PL co kto woli

5

@vangoor Jeżeli chodzi o moje osobiste preferencje to Xbox nie biorę nawet pod uwagę, ale dobrze, że jest wybór i każdy może sobie dobrać coś dla siebie.

1

@vangoor pytasz jakby każdy już tę konsolę miał xd

0

@MesQueUnClub_87 Dlaczego? Miałem tak do PS3, ale od XOne zaczęło ciągnąć mnie do Microsoftu.
@PatrychoO Wiadomo, że pytam tych, którzy mają.

0

@vangoor Ponieważ są takie serie gier jak np. God of War czy Uncharted z których nie chce rezygnować bo je uwielbiam, poza tym w mojej grupie znajomych są przeważnie entuzjaści platformy PS, więc nie będzie problemu, żeby się powymieniać grami, tak czy inaczej kupię dopiero wersję Slim.

1

@MesQueUnClub_87 To ja mam podobnie, ale z X, większość znajomych gra na tej platformie, do tego genialny Game Pass, ale tak jak mówisz, dla każdego coś dobrego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?