- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1338 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1338 Culés
9
Donald Trump przegrywa Georgie po ponownym przeliczeniu głosów.
https://x.com/mi6rogue/status/1327390729765851140
1
@NaFazieHitman ale przy ponownym policzeniu to już na pewno
1
@Rust_Cohle teraz już nie ma przelewek bez kitu
15
@NaFazieHitman teraz trzeba będzie zaskarżyć starożytnych Greków za usystematyzowanie matematyki, bo ewidentnie uczestniczą w spisku lewackich mediów.
5
@NaFazieHitman bekę będę miał jak się faktycznie okaże, że dowodów żadnych na oszustwo nie miał xD ja tu chleba i igrzysk oczekuję. Do samego końca :D
swoją drogą szybko przeliczyli.
1
@michal26 nie weryfikowali podpisów. wczoraj ta prawniczka co gada o tym Dominion powiedziała, że to co mają będzie niepodważalne w sądzie najwyższym ^^
a tu podczas ponownego przeliczania babka przylapala dwóch gości z tej firmy bo były jakieś problemy, ale nie mogą udzielić jej odpowiedzi za bardzo ^_^ sam oceń jak to wygląda, trochę dziwnie się zachowują i chyba nie powinno ich tam być, jednak dopóki nic nie wykażą szanse są bardzo marne.
0
@NaFazieHitman przecież to od dawna wygląda na zakłamywanie rzeczywistości, taką mają prace adwokaci morderców chociaż wiedzą, że klient zabił i tak będą z całych sił go bronić bo na tym polega ich praca.
1
@chosenone no wiem, ale ona gada, że w to jest zamieszane CIA i urzędnicy od najniższych szczebli po sam szczyt i demokraci wykorzystują te maszyny od czasów Busha czy Obamy oraz w celach przekręcania wyborów w innych państwach. to dosyć mocne zarzuty jednak nie może nic pokazać. Dominion przejął firme Smartmatic, która przekreciła wybory w Wenezueli i je anulowano. Moim zdaniem nawet jeśli by tak było to zaszkodzilo by to interesom stanów, więc można to włożyć między bajki ;) jednak.. póki piłka w grze ..trwa przedstawienie :P
1
@NaFazieHitman republikanie rzucają oskarżenia na Busha, oj czuje, że po wszystkim może być ostro w partii. W ogóle będą mieli ciężki orzech do zgryzienia bo jeśli okaże się, że zarzuty są wyssane z palca to Trump powinien poleciec z partii tylko, że dużo wyborców trumpa głosowało na niego nie z powodu przynależności partyjnej tylko z powodu jego jako osoby i nazwiska i w takim przypadku republikanie dużo tracą i ciężko będzie im przepchnąć kogoś w przyszłych wyborach bez poparcia Trumpa. Maja na pewno ciężka zagwostke a styl bycia Trumpa nie pozwala im planować na spokojnie przyszłości bo równie dobrze może mu się coś odwodzie i będzie za 4 lata pluł na kandydata republikanów.
1
@chosenone no i to jest dziwne Trump zwiększył elektorat o 10mln, a Biden zdobył najwięcej głosów w historii, jednak to był pierwszy raz głosowania pocztą więc pewnie dlatego. chcą się dostać do sądu najwyższego stąd przegrywają procesy, żeby się odwoływać ^^ coraz gorzej to wygląda masz racje jesli nic nie mają to będzie kompromitacja calej partii bo jak coś mają to na co czekać? jednak z drugiej strony.. wydawali by dziesiątki milionów na audyty? zobaczymy :P