La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

5

Były premier oraz były prezes NBP profesor Marek Belka odniósł się do bieżącej sytuacji w służbie zdrowia.


2

@Chakalaka To jest efekt głupiej decyzji z marca. Rząd już to wie, że trzeba było puścić wszystko na żywioł i zapchać służbę zdrowia w okresie maj - sierpień, gdy jest najmniej obłożona. Dopiero przy końcu łóżek wprowadzać jakieś ograniczenia. Miałby dziś dużo spokojniejszą jesień. ;)

7

@Chakalaka czytałem wczoraj. Dramat. Tych ofiar byłoby znacznie mniej gdyby nie "wirus w odwrocie", a rzetelne przygotowania do jesieni. A stary, chory psychicznie wychodzi i mówi, że opozycja ma krew na rękach. On to juz pływa w tej krwie, a nie tylko na rękach. Ale wielbiciele dalej będą bronić...mózg roz....walony.

1

@Chakalaka mógłby dołączyć do PiS i rozwiązać wszystkie problemy. Wybitny polityk i człowiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?