La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

8

"100 dni solidarności, a potem będzie szczepionka"- M. Morawiecki
Skąd on to wie, że będzie za 100 dni? Przecież nie została jeszcze oficjalnie zarejestrowana. A taka na marginesie już wyobrażam sobie transmisję w TVP, jak będzie pierwsza dostawa. xd

konto usunięte

14

@tobiasson92 Wywiad z pierwszym zaszczepionym xd.

konto usunięte

2

@tobiasson92 100dni i wirus cudownie zniknie,tak będzie xD

3

@Kajtek77 Jeśli nie zachoruje po zaszczepieniu, bo istnieje taka możliwość. xd

3

@tobiasson92 Znowu przywiozą dużym samolotem :D

konto usunięte

3

@Bykunn popsuł się ostatnio Antonov :(

3

@tobiasson92 "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą". Hah Morawiecki 100 dni i będzie gites, a za komuny były jakże słynne słowa gen. Jaruzelskiego, czyli dajcie dziewięćdziesiąt spokojnych dni, bodajże Jaruzelski wypowiedział się w ten sposób podczas wystąpienia w Sejmie. Solidarność zgodziła się dać Jaruzelskiemu "dziewięćdziesiąt spokojnych dni", planowane strajki odwołano i miało być w pytę jeża, a tak naprawdę Jaruzelski szykował się do wojny z własnym narodem, owe "dziewięćdziesiąt spokojnych dni" zostało przerwane przez prowokację w Bydgoszczy, gdzie na sesji Rady Narodowej spałowano w sposób bestialski działaczy "Solidarności". Pamiętam baner na MŚ w '82 i mecz Polska vs Sowieci, czyli dajcie nam spokojnie rozegrać dziewięćdziesiąt spokojnych minut. Morawiecki - 100 dni, a Jaruzalem 90 dni, czyżby analogia, jprdl :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?